Şeyda Coşkunla 3 Günde 4 Kilo

0
Şeyda Coşkunla 3 Günde 4 Kilo

Şeyda Coşkunla 3 Günde 4 Kilo

Evet zayıflamaya karar verdiyseniz bir yerlerde gözünüze mutlaka çarpmıştır 3 günde 4 kilo verdiren diyet harika görünüyor değil mi? Bu diyetin mimarı bir çok ünlünün de yaşam koçluğu görevini üstlenen Şeyda Coşkun’a ait.Kendisi ve çalıştığı isimlere bakarsanız zaten bu işlerde başarılı bir kadın olduğunu anlarsınız.Diyeti uygulamaya karar verdiniz her şey güzel fakat sadece diyet listesine uymak yetmez bunun yanında hareket şart.Eğer benim vaktim yok spora gidemem derseniz de günde bir saat bile olsa mutlaka yürüyüş yapmalısınız.

Şeyda Coşkun’un 3 Günde 4 Kilo Verdiren Diyeti Nasıl

1.Gün > ÇİLEK-KİNOA DİYETİ

Sabah: 7-8 adet çileği doğruyoruz,3 kaşık haşlanmış kinoa ile karıştırıyoruz ve üzerine tarçın döküp tüketiyoruz.

Öğlen: Aynı sabah yaptığımız gibi 7-8 adet çilek ve haşlanmış kinoa biraz da tarçınla öğlen öğünümüzü de tamamlamış oluyoruz.

Akşam: Evet akşam da yine sabah ve öğlen yaptığımız gibi aynı şekilde besleniyoruz.

Ara Öğün: Ara öğün olarak 1 adet büyük salatalık üzerine biraz çörek otu serpip yiyoruz ve bir de şekersiz ıhlamur içiyoruz.

2.Gün> YUMURTA-GREYFURT DİYETİ

Sabah: 1 adet haşlanmış yumurta.

Öğlen: 1 adet haşlanmış yumurta.

Akşam: 1 adet haşlanmış yumurta.

Ara Öğün: Ara öğünlerde 1 adet greyfurt tüketiyoruz ve arada hibiskus çayı içebilirsiniz.Ayrıca çok açlık hissederseniz ekstra 1 haşlanmış yumurta daha yiyebilirsiniz.

2.günü de tamamladık ve son güne geldik.

3.Gün> SAF PROTEİN DİYETİ

Sabah: Orta boy 3-4 mantarı ızgara usulü pişirip tüketiyoruz.

Öğlen: Öğlen yemeği olarak 80 gram yağsız,sossuz et,balık,tavuk veya hindi yiyeceğiz (ızgara,buğulama ve tercihen haşlama).

Akşam: Evet akşam yemeğizde aynı öğlen ki gibi olacak.

Şeyda Coşkun’un diyet listesine baktığımızda bir günü proteine ayırmış ve kendisi zaten normal zamanda bile haftanın 1 gününü protein alarak beslenmemizi tavsiye ediyor.Çünkü protein beslenmesi metobolizmayı hızlandırıyor ve yağ yakımı kolaylaşıyor.

Diyetde ki bir diğer dikkat çeken nokta ise greyfurt.Greyfurtun bol miktarda vitamin ve mineral içerdiğini bilmeyeniniz yoktur bunun yanında metobolizmayı hızlandırıp yağ yakımını arttırması da cabası.Ayrıca greyfurtun iştah kapatıcı özelliği de diyetin altın noktalarından.

Umarım istediğiniz sonuçlara bu diyet sayesinde kolayca ulaşırsınız.Hareket etmeyi unutmayın.Sağlıklı günler dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here