Seda Akgül Nasıl Zayıfladı?

0
seda akgül nasıl zayıfladı

Seda Akgül Nasıl Zayıfladı?

  Kısa sürede verdiği kilolarıyla dikkatleri üzerine çeken ve herkesi şaşırtan şu kadın Seda Akgül. Evet evet sunucu olan son zamanlarda Kısmetse Olur adlı programda adını duyduğumuz kendinden sıkça söz ettiren o meşhur kadın. Her zaman güzel ve özgüveni yerinde bir insandı ona lafımız yok fakat kilo verdikten sonra daha çekici olduğu aşikâr.

 Kendisinin verdiği kilolarının ardından bir çok söylenti çıktı. Mide ameliyatı oldu denildi, bitkisel içecekler ve kahveler kullandığı söylenildi, goji berry kürü kullandı denildi hatta zayıflama üzerine bir deney yapan ilaç firmasının deneği olduğu bile söylendi. Anlayacağınız bir kişi güzel bir iş başarınca herkes kişiye sormadan kendince yargılar oluşturup bunları konuşuyor.

Seda Akgül’ün Kilo Verme Yöntemi

   Bunca konuşulanların ardından işin özüne yani Seda Akgül’e sorulan nasıl zayıfladınız sorusuna onun ağzından çıkan cevap, meraklıları için tabi ki daha önemli. Seda Akgül öncelikle kilo vermeyi daha öncede denediğini fakat tiroit rahatsızlığı nedeniyle pek başarılı olamadığını söylüyor. Zaten kendisi de zayıflamayı sağlığı açısından istiyor. Sonuçta kilo sağlık sorunlarıyla birlikte geliyor. Kilo çoğu zaman kişinin hayatını olumsuz yönde etkiliyor hastalık tedavilerini zorlaştırıyor.

seda akgül nasıl kilo verdi ?

 Seda Akgül’ün yöntemine gelecek olursak öyle katı kuralları, her güne belli menüsü, saati olan bir diyet programı yok. Seda Hanım kendisi en çok öğün aralarını uzun tutmaya özen gösterdiğini söylüyor. Öğün aralarını 6 saate kadar uzattığını belirten Seda Akgül bu kadar süre çok değil mi nasıl dayanıyorsunuz gibi sorulara iradesi güçlü bir kadınım diye cevap veriyor. Aslında haklı irade bu tip konularda en önemli detaylardandır. Neyse konumuza dönelim. Seda Akgül güne şekersiz kahveyle başladığını belirtiyor. Böylece bağırsak sistemi çalışıyor. Kahvenin ardından 6 saat kadar bir şey yememeye dikkat ettiğini belirtiyor güzel sonucu uzun ve zorlu bir ara olsa gerek kendisini tebrik ederiz. Öğle yemeği olarak sağlıklı şeyler yemeyi tercih ediyor genelde et, tavuk ızgara yada zeytinyağlı yemekler tüketiyor. Akşam yemeğinde de yine belli bir programı yok ama mümkün olan en sağlıklı besinleri tükettiğini belirtiyor. Gördüğünüz gibi zorlayıcı bir programı yok sonuçta harika. Kendisinde hiç sarkma olmamasını da eskiden sporcu olmasına ve iş hayatındaki koşuşturmaya bağlıyor. Sizler de böyle bir diyet programı ve sporla Seda Akgül gibi harika bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here